Металочерепиця в Харкові


Металочерепиця Інтегра

Металочерепиця Інтегра

Металочерепиця Інтегра Металочерепиця Інтегра — новинка на українському ринку. Ця черепиця має оригінальну форму, дахбудинку з таким покриттям має масивний вигляд та відразу приверне увагу. Висотах в..

Від 290 грн./м²

Металочерепиця Венера

Металочерепиця Венера

Металочерепиця Венера Металочерепиця Венера — черепиця з унікальними високими та плавними хвилями, зробить ваш дах ексклюзивним та оригінальним. Має естетичний зовнішній вигляд, зручна в експлуатації..

Від 283 грн./м²

Металочерепиця Ера

Металочерепиця Ера

Металочерепиця Ера Металочерепиця - Ера виготовляється з високоякісного металу з підвищеною жорсткістю. Це підвищує захист крівлі від вітрових, снігових і температурних навантажень. Має унікальну ф..

Від 280 грн./м²

Металочерепиця Мадера

Металочерепиця Мадера

Металочерепиця Мадера Металочерепиця Мадера вирізняється стильним та сучасним зовнішнім виглядом. Елегантна форма хвилі та досконалий дизайн Мадери довершать архітектурний вигляд будинку, підкресля..

Від 283 грн./м²

Металочерепиця Модерн

Металочерепиця Модерн

Металочерепиця Модерн Металочерепиця Модерн — новий профіль, є проривом в дизайні покрівельного покриття, що імітує традиційну натуральну черепицю. На відміну від класичних форм, профіль Модерн з біл..

Від 283 грн./м²

Металочерепиця Монтерей

Металочерепиця Монтерей

Металочерепиця Монтерей Металочерепиця Монтерей завоювала велику популярність на території України ще 90-х років XX століття, і до цих пір залишається досить актуальною серед покрівельних матеріалів...

Від 280 грн./м²

Металочерепиця Ретро

Металочерепиця Ретро

Металочерепиця Ретро Металочерепиця Ретро — черепиця з унікальними високими та плавними хвилями, зробить ваш дах ексклюзивним та оригінальним. Має естетичний зовнішній вигляд, зручна в експлуатації і..

Від 289 грн./м²

Металочерепиця Adamante (Ruukki)

Металочерепиця Adamante (Ruukki)

Ruukki Adamante (Адамант). Це високоякісний, покрівельний матеріал виконаний у вишуканому "середземноморському" стилі з матовим покриттям. Володіє високим ступенем захисту до ультрафіолетового випро..

Від 667 грн./м²

Металочерепиця Monterrey (Ruukki)

Металочерепиця Monterrey (Ruukki)

Ruukki Monterrey (Монтеррей). Покрівля має невисокий профіль 15мм і є однією з найбільш популярний в асортименті Ruukki. Завдяки своєму естетичному вигляду і широкому вибору кольорів і покриттів (ма..

Від 515 грн./м²

Металочерепиця Decorrey Grand (Ruukki)

Металочерепиця Decorrey Grand (Ruukki)

Ruukki Decorrey Grand (Декоррей Гранд). Металочерепиця Decorrey Grand заворожує своїм стилем і сучасністю за рахунок оновленого, більш високого профілю і точності геометрії листів металочерепиці. Ід..

Від 515 грн./м²

Металочерепиця Finnera (Ruukki)

Металочерепиця Finnera (Ruukki)

Ruukki Finnera (Ruukki). Модульна металочерепиця Finnera одна з найбільш затребуваних в сучасному асортименті Ruukki. "Модульна" означає, що виробництво виконується у вигляді готових, цільних модулі..

Від 655 грн./шт.

Металочерепиця Armorium (Ruukki)

Металочерепиця Armorium (Ruukki)

Кольорова гамма продукції Armorium Ruukki RR29 RR32 RR11 RR750 RR23 RR798 RR779 RR33 RR887 2H3 RR29 - червоний; RR32 - темно-коричневий; RR11 - темно-зелений; RR750 - террак..

Від 800 грн./м²

Новинка
Металочерепиця Frigge (Ruukki)

Металочерепиця Frigge (Ruukki)

Кольорова гамма продукції Frigge Ruukki RR23 2H3 RR29 RR32 RR33 RR750 RR887 RR23 - темно-сірий; 2H3 - сірий графіт; RR29 - червоний; RR32 - темно коричневий; RR33 - чорний;..

Від 633 грн./шт.

Новинка
Металочерепиця Hyygge (Ruukki)

Металочерепиця Hyygge (Ruukki)

Кольорова гамма продукції Hyygge Ruukki RR23 2H3 RR33 RR23 - темно-сірий; 2H3 - сірий графіт; RR33 - чорний Брошури RUUKKI Каталог 2021 Загальна інформація RUUKKI Гарант..

Від 412 грн./шт.

Ruukki Classic

Ruukki Classic

Кольорова гамма продукції Ruukki Classic RR29D RR32D RR750D RR23CD RR887CD 2H3CD RR33CD RR22D RR40D RR41D Брошури RUUKKI Каталог 2021 Загальна інформація RUUKKI Га..

Від 763 грн./м²


Металочерепиця для покрівлі

На сьогодні, одним з найпопулярніших у світі покрівельних матеріалів є металочерепиця. Даний вид покрівлі являє собою листи, вироблені з тонколистової сталі, з різним ступенем оцинкування і захисним полімерним або матово-полімерним покриттям.

Металочерепиця - виготовляється методом холодного профілювання, завдяки застосуванню цієї технології можна замовити в Харкові потрібної довжини, для вирішення конкретних завдань на вашій покрівлі.

Чудово імітує натуральну черепицю, при цьому має набагато меншу вагу, велику різноманітність форм, розмірів і колірних рішень.

Родоначальником виготовлення металочерепиці була фінська компанія Rannila, що виготовила першу у світі металочерепицю понад 60 років тому. Металочерепиця цієї марки зараз відома під брендом Ruukki, як синонім фінського якості і надійності. У нас Ви можете Купити в Харкові металочерепицю «Ruukki» безпосередньо від виробника за доступними цінами з гарантією якості 50 років. Або вибрати першокласний покрівельні матеріали від провідних європейських виробників металів. Таких як Thussen Krupp, Arcelor Mittal, Arvedi від компанії «Будсервіс».

металочерепиця Харків

Ми пропонуємо Вам широкий вибір металочерепиці в Харкові за вигідними цінами. Залежно від довжини хвилі металочерепиці, конфігурації профілю, висоти гофри - ми завжди підберемо варіант, який Вам сподобається. Наявність Широкого асортименту металів 0,45-0,55 товщини зі ступенем оцинкування від 100гр/м2 до 300гр/м2. І великої палітри кольорів і покриттів зроблять покупку металочерепиці в Харкові індивідуальною для ваших рішень.

Застосування інноваційних технологій і перевірених рішень при виготовленні металу для покрівельних листів гарантує якість і надійність покрівельного покриття.

Основні технічні характеристики металочерепиці

Ухил даху більше 14°!
Розміри листів від 1,1 до 6,5 м
Склад Полімерне покриття, грунт, пасивація, цинк, сталь, захисна фарба
Полімерні покриття Поліестер, поліуретан
Кількість цинку від 100гр/м² до 300гр/м²
Товщина 0,45-0,55 мм
Вага 4 кг/м², 5 кг/м²
Гарантія 10-30 років (ruukki до 50 років)

Як замовити металочерепицю в Магазині "MSG"

Основна інформація для замовлення:

 1. назва металочерепиці і зазначення виробника металу (бренду)
 2. бажана товщина металу
 3. тип полімерного покриття (матове, глянцеве)
 4. колір, бажано RAL або RR (Ruukki)
 5. довжина і кількість листів

Якщо Вам важко відповісти хоча б на один з пунктів, ми проконсультуємо з усіх питань. Допоможемо зробити правильний вибір матеріалу і розрахуємо кількість листів, комплектуючих і ціну для вашої покрівлі.

Металочерепиця: переваги і недоліки

Переваги

 1. Економічність покрівлі. Покрівля з металочерепиці не є суттєво дорогим матеріалом (винятком може бути "преміум сегмент"). Високі показники тривалості експлуатації від 15 до 50 років (в залежності від характеристик черепиці та якості монтажу) говорять самі за себе. Вкладення коштів один раз, окупиться довгим терміном служби і не потребуватиме постійного догляду і додаткових витрат на ремонтні роботи. Покрівля з металевої черепиці вигідна при будь-яких масштабах будівництва.
 2. Легкість матеріалу. В середньому вага даної черепиці складає близько 4-5 кг/ м², зазвичай не більше 6 кг. Покрівля з металочерепиці не створює зайвих додаткових навантажень на споруду і істотно спрощує монтаж і транспортування до місця призначення. Невелика навантаження на стіни дозволяє використовувати даний вид покрівлі для великих площ без допоміжних матеріалів. Має досить високу швидкість укладання.
 3. Стійкість перед зовнішніми впливами. Відмінні показники стійкості при впливі зовнішніх факторів / погодних умов (сніг, град, дощ, вітер, ультрафіолет). Підходить для монтажу в будь-яких кліматичних зонах. Якісна металочерепиця стійка до вигорання і не втрачає свої властивості протягом довгих років експлуатації. П.С. В результаті пошкодження ділянки покрівлі від механічних впливів (дерево, що впало, гілка) не складе труднощів замінити на нову.
 4. Зовнішній вигляд і естетичність. Даний матеріал покрівлі має велику різноманітність форм, розмірів і колірних рішень. Крім надійного захисту від зовнішніх впливів, дозволяє сміливо втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Покрівля з металевої черепиці матиме естетичний і красивий вид на протязі довгих років.

Недоліки

 1. Звукоізоляція. Незважаючи на всі свої переваги металева черепиця має погану звукоізоляцію. Часто в будівлі з даним видом покрівлі чути шум дощу і звуки ударів крапель або граду. Для усунення джерела шуму використовують якісний теплоізоляційний матеріал. Правильно виконаний "покрівельний пиріг", практично повністю гасить всі шуми.

Таблиця кольорів металочерепиці RAL

3005 3009 3011 5010 5005 6005
6020 7016 7024 8004 8017 8019
9005 9003 9006 1015

Таблиця кольорів металочерепиці RR (Ruukki)

RR29 RR32 RR11 RR750 RR23 RR798
RR779 RR33 RR887 2H3 2J3 RR37
RR35

Ми гарантуємо точний розрахунок і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Поширені запитання

Яка вартість (ціна) металочерепиці MSG.kh.ua?

 • Вартість металочерепиці формується з декількох чинників: Якість металу, товщина стали, клас оцинковки, тип покриття, складність форми і т.д. Ціна на металочерепицю від виробника «Будсервіс» становить від 220 грн./м², Ruukki від 300 грн./м², 240 грн./шт. (Модульна).

Як правильно підібрати товщину?

 • В асортименті компанії MSG представлена металочерепиця з товщиною металу від 0,45 мм до 0,50 мм. Для покрівлі даху рекомендується обирати товщину металу не менш як 0,45 мм.

Який зміст цинку повинен бути?

 • Європейські стандарти: на 1м сталі повинно припадати не менше 225 г цинку (15-20 мікрон). Ідеальним показником вважається 275-300 грам/м².

Яку металочерепицю купити?

 • Лідерами на світовому ринку вважаються Pruszynski та Ruukki. Серед вітчизняних виробників - Будсервіс ІФ та ТАЙЛ.

Яке покриття обрати?

 • Покриття металочерепиці буває двох видів: мат і глянець. Глянцеве - більш гладке, володіє красивим блиском. Матове покриття є більш щільним і має шорстку поверхню, черепиця з матовим покриттям більш надійна в плані зносостійкості.

Які гарантії якості?

 • Гарантія дуже залежить від якості металу і виробника. На європейську металочерепицю від 10 до 50 років, в залежності від бренду, наприклад RUUKKI. На бюджетний китайський метал гарантія відсутня або не дотримується.