Бітумна черепиця в Харкові


Бітумна черепиця 3T (Katepal)

Бітумна черепиця 3T (Katepal)

М'яка покрівля Katepal 3T в Харкові М'яка покрівля Katepal 3T- класичного вигляду, однотонна, прямокутної форми з трьома пелюстками на гонті. Строгий і консервативний вид м'якої покрівлі Катепал 3Т зд..

1021 грн./м²

Бітумна черепиця Ambient (Katepal)

Бітумна черепиця Ambient (Katepal)

Бітумна черепиця Katepal Ambient в Харкові В упаковці - 2,18 м2 покриття, 17 гонтів, вага 25 кг. Кольорова гамма Katepal Ambient 10193 Аравійське дерево 10194 Сріблястий корал 10197 Темна ..

1110 грн./м²

Бітумна черепиця Classic KL (Katepal)

Бітумна черепиця Classic KL (Katepal)

Гнучка черепиця Katepal Classic KL в Харкові Кольорова гамма Katepal Classic KL 10101Червоний 10102Зелений 10103Коричневий 10104Сірий 10105Чорний Фотографії з об'єкта ..

791 грн./м²

Бітумна черепиця Forte (Katepal)

Бітумна черепиця Forte (Katepal)

Гнучка черепиця Katepal Forte в Харкові В упаковці 2,5 кв.м, 17 гонтів і вага = 25 кг. Кольорова гамма Katepal Forte 10162 Гавана 10161 Ямайка 10163 Сахара Фотографії з об'єкта ..

991 грн./м²

Бітумна черепиця Foxi (Katepal)

Бітумна черепиця Foxi (Katepal)

Гнучка черепиця Katepal Foxi в Харкові Фотографії з об'єкта ..

Ціна за запитом /м²

Бітумна черепиця Jazzy (Katepal)

Бітумна черепиця Jazzy (Katepal)

Гнучка черепиця Katepal Jazzy в Харкові Фотографії з об'єкта ..

816 грн./м²

Бітумна черепиця Katrilli (Katepal)

Бітумна черепиця Katrilli (Katepal)

Гнучка черепиця Katepal Katrilli в Харкові Фотографії з об'єкта ..

836 грн./м²

Новинка
Бітумна черепиця Mansion NEW (Katepal)

Бітумна черепиця Mansion NEW (Katepal)

Бітумна двошарова черепиця Katepal Mansion NEW в Харкові Фотографії з об'єкта ..

1210 грн./м²

Бітумна черепиця Rocky (Katepal)

Бітумна черепиця Rocky (Katepal)

Гнучка черепиця Katepal Rocky в Харкові Фотографії з об'єкта ..

845 грн./м²


Бітумна гнучка черепиця Katepal (Катепал)

Бітумна черепиця (м'яка / гнучка покрівля) одне з найпопулярніших, на сьогоднішній день, рішень для покрівельного покриття. По праву вважається одним з кращих матеріалів для монтажу покрівлі. Дуже добре підходить для дахів будь-якої складності (односхилі, двосхилі, купольні, комбіновані). Прекрасно вписується в будь-який стильове рішення (ландшафт), завдяки величезному спектру відтінків кольору і різноманітності форм.

Склад і технологія виготовлення

Даний вид черепиці складається з декількох шарів: стеклохолст, просочений бітумом з обох сторін (розплавлене скло, сполучні добавки для підвищення характеристик міцності). Верхня поверхня покрита гранулятом базальту, або спеціальною мінеральною крихтою різного відтінку. Має високу стійкість до вигорання та механічних пошкоджень. Зворотний бік оброблено морозостійкою бітумно-полімерною масою, а шар, що самоклеїться, істотно полегшує монтаж. Під впливом сонячного тепла (ультрафіолету), пелюстки бітумної черепиці стають єдиним цілим, що забезпечує повну водонепроникність Вашої покрівлі. Виробляється у вигляді окремих листів (гонту) відповідно до європейського стандарту EN544 (CE).

Правильний, якісний монтаж бітумної черепиці, забезпечить довговічне, надійне покрівельне покриття. Гарантія на якість від виробника - 35 років!

У компанії "MSG" в г. Харьков Ви можете купити бітумну черепицю за доступними цінами. Надаємо повний комплекс послуг з консультації, розробці, розрахунку та доставці. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.