Інформація покупцеві

Як замовити

Шановні клієнти! Для того, щоб отримати консультацію щодо необхідної Вам продукції, будь ласка зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів +38 (097) 054-23-93, +38 (050) 364-13-11. Або напишіть нам на електронну пошту creator46@gmail.com. Також оформити попереднє замовлення можливо на сторінці товару.

Доставка і повернення

Виробництво профнастилу та металочерепиці здійснюється за індивідуальними розмірами. Терміни виробництва і поставки можуть варіюватися в залежності від обраної Вами продукції і становлять від 1 і до 3-10 робочих днів при замовленні продукції з листового металу. Кожне замовлення виготовляється з однієї партії металу. Залежно від поставки металу відтінок фарбування і колір грунту може відрізнятися!

Звертаємо вашу увагу на правила транспортування і зберігання листових матеріалів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:

Лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).

www.consumerhm.gov.ua/2-bez-katehorii/182-tovari-shcho-ne-pidlyagayut-obminu-abo- povernennyu

Покупцю

Покупцю

Покупцю

Покупцю

Покупцю